GOLD DROP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma zajmuje się produkcją chemii gospodarczej
GOLD DROP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Magazynier Limanowa
w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy GOLD DROP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GOLD DROP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - GOLD DROP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
"GOLD DROP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Rzeczna 11D 34-600 Limanowa
NIP
7370003649
REGON
490502087
KRS
0000065063
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
23.11.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 20.41.Z Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących
  • 20.42.Z Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych
  • 20.59.Z Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 19.20.Z Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.44.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczących
  • 46.45.Z Sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków
  • 47.75.Z Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.91.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
  • 52.24.C Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca GOLD DROP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pomocnik magazyniera ofpr/21/1491

    • Limanowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Praca fizyczna na magazynie. System 2 zmianowy - od 06:00 do 14:00 i od 14:00 - 22:00 od poniedziałku do piątku.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Limanowej