Czy to Twoja firma?

PRO-EKO PRACOWNIA PROJEKTOWA INSTALACJE SANITARNE MARCIN KITA praca

Limanowa

Witaj, nazywam się Marcin Kita i jestem założycielem Pro-Eko Pracowni Projektowej Instalacje Sanitarne. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Limanowej, gdzie codziennie z pasją tworzymy i nadzorujemy instalacje sanitarne - od gazowych, przez wodne, aż po kanalizacyjne. Nasze usługi są kompleksowe - zaczynamy od dokładnej analizy potrzeb naszych klientów, by na końcu przedstawić im gotowy projekt techniczny, który spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy dbają o każdy detal. Rozumiemy, jak ważne jest, aby instalacje sanitarne były nie tylko efektywne, ale i bezpieczne dla użytkowników. Dlatego też nasza praca jest zawsze zgodna z najnowszymi przepisami i standardami branżowymi.

Nasza pracownia projektowa jest łatwo dostępna, znajduje się w dogodnej lokalizacji, a dla naszych klientów zawsze mamy przygotowane miejsce parkingowe. To właśnie nasze podejście do klienta i dbałość o jego wygodę wyróżniają nas na tle konkurencji.

Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy i traktujemy go indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem. Naszym celem jest dostarczenie rozwiązań, które będą służyły przez lata, a nasza praca przynosiła satysfakcję i komfort naszym klientom.

Zapraszamy do współpracy z Pro-Eko Pracownia Projektowa. Razem stworzymy przestrzeń, która będzie bezpieczna, funkcjonalna i zgodna z Twoimi oczekiwaniami.

PRO-EKO PRACOWNIA PROJEKTOWA INSTALACJE SANITARNE MARCIN KITA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Projektant Limanowa
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy PRO-EKO PRACOWNIA PROJEKTOWA INSTALACJE SANITARNE MARCIN KITA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRO-EKO PRACOWNIA PROJEKTOWA INSTALACJE SANITARNE MARCIN KITA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Hardware Planner - ePLAN

    RECONNECT
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • 13 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa PRO-EKO PRACOWNIA PROJEKTOWA INSTALACJE SANITARNE MARCIN KITA

Siedziba główna

Praca PRO-EKO PRACOWNIA PROJEKTOWA INSTALACJE SANITARNE MARCIN KITA - oferty archiwalne

  • Asystent projektanta

    PRO-EKO PRACOWNIA PROJEKTOWA INSTALACJE SANITARNE MARCIN KITA
    • Limanowa
    • pełny etat
    • Rozmowa rekrutacyjna

      Zakres obowiązków

      Pracownia Projektowa PRO-EKO poszukuje osoby na stanowisko:ASYSTENT PROJEKTANTA
      Nasza firma zajmuje się opracowywaniem dokumentacji projektowych w branży sanitarnej tj. wentylacje mechaniczne, klimatyzacja, instalacje grzewcze, sieci wodociągowe, sieci kanalizacji sanitarnej, sieci kanalizacji deszczowej, sieci gazowe.
      - znajomość środowiska AutoCad,- rzetelność, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie w wykonywaną pracę,- mile widziane jest posiadanie doświadczenia zdobytego w biurze projektowym-prawo jazdy kat B
      Obowiązki:- przygotowywanie dokumentacji projektowej,
      Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: proeko.kita@o2.pl‌Informacje pod tel: 504-878-281 Zapraszam.

      Wymagania

      Oferujemy

      Dobre warunki fifnasowe, samochód słuyżbowy w teren, możliwość nabycia bardzo dużego doświadczenia.

Pracodawcy w Limanowej