Czy to Twoja firma?

Szkło Spółka z o.o. praca

Lidzbark Warmiński

W sercu malowniczego Lidzbarka Warmińskiego znajduje się nasza pracownia – Szkło Spółka z o.o. Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych i uznanych przedstawicieli przemysłu szklarskiego w Polsce. Nasza oferta to nie tylko sprzedaż luster, drzwi, stołów i artykułów dekoracyjnych, ale przede wszystkim szeroki wachlarz usług obróbki szkła i luster, które realizujemy z pasją i precyzją.

Nasze produkty cechuje nie tylko estetyka, ale i najwyższa jakość. W procesie produkcji wykorzystujemy szkło od najlepszych w branży – Pilkington, Euroglas, Saint-Gobain Glass, Guardian, AGC. To dzięki nim nasze wyroby spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Hartowanie szkła odbywa się zgodnie z normą EN 12150-2 CE, co jest gwarancją bezpieczeństwa i trwałości.

Jesteśmy dumni z naszego międzynarodowego zasięgu – nasze wyroby zdobią wnętrza nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Od Wielkiej Brytanii, przez Skandynawię, aż po Włochy i kraje bałtyckie – SZKŁO Sp. z o.o. jest synonimem jakości i niezawodności.

Nasza przewaga konkurencyjna to doświadczenie i renoma, które budujemy dzięki pracy zespołu wykwalifikowanych i zaangażowanych ludzi. To oni są sercem naszej firmy i dzięki ich talentowi oraz długoletniemu doświadczeniu w branży, możemy realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty.

W SZKŁO Sp. z o.o. łączymy tradycję rzemiosła z nowoczesnymi technologiami, co pozwala nam nieustannie rozwijać nasze umiejętności i poszerzać ofertę. Zapraszamy do współpracy – razem stworzymy coś wyjątkowego.

Szkło Spółka z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia

Oferty pracy Szkło Spółka z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkło Spółka z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Szkło Spółka z o.o.

Siedziba główna

Szkło Spółka z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Szkło Spółka z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lidzbark Warminski

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Szkło Spółka z o.o. - oferty archiwalne

  • Pomocnik szlifierza szkła

    • Lidzbark Warmiński
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowanie tarcz szlifierskich, obórbki szkła i luster

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: dobry słuch

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Elektryk-mechanik

    • 2 800 zł / mies.

      diagnozowanie i likwidowanie przyczyn awarii, realizacja zadań związanych z zaplanowanymi przeglądami i remontami

      Wymagania

      • Inne wymagania: dobry stan zdrowia dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + ewentualne premie
  • Księgowa

      prowadzenie ewidencji księgowej, prowadzenie rozrachunków z klientami, współpraca z instytucjami (m. in. ZUS, Urząd Skarbowy)

      Oferujemy

Pracodawcy w Lidzbarku Warmińskim