LIROPOL s.c. R.A.M. MACKIEWICZ

LIROPOL s.c. R.A.M. MACKIEWICZ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna

Oferty pracy LIROPOL s.c. R.A.M. MACKIEWICZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LIROPOL s.c. R.A.M. MACKIEWICZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

LIROPOL s.c. R.A.M. MACKIEWICZ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca LIROPOL s.c. R.A.M. MACKIEWICZ - oferty archiwalne

  • Robotnik gospodarczy z uprawnieniami na piłę spalinową

    • Lidzbark Warmiński
    • umowa o pracę
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      prace porządkowe na terenie zakładu, cięcie i zbijanie palet, obsługa piły spalinowej

      Wymagania

      • Uprawnienia: prace stolarskie
      • Inne wymagania: uprawnienia na piłę spalinową

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 18,30 zł na godzinę
  • Ślusarz

    • pełny etat

      wykonywanie prac ślusarskich

      Oferujemy

      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lidzbarku Warmińskim