Czy to Twoja firma?

Libiąskie Centrum Kultury praca

Libiąż
usługi w zakresie kultury
Libiąskie Centrum Kultury najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Libiąż
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Libiąskie Centrum Kultury

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Libiąskie Centrum Kultury

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Libiąskie Centrum Kultury - oferty archiwalne

  • Księgowy

    Libiąskie Centrum Kultury
    • Libiąż
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1.Dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych.2. Wystawianie faktur.3.Naliczanie wynagrodzeń, ekwiwalentów i innych należności ze stosunku pracy, oraz należności z tyt. umów cywilnoprawnych.4.Sporządzanie i przekazywanie dokumentów rozliczeniowych, składek na ubezpieczenia oraz sporządzanie raportów miesięcznych. 5. Ustalenie uprawnień do wypłaty zasiłków chorobowych, opiekuńczych, macierzyńskich i innych.6. Sporządzanie zaświadczeń o wynagrodzeniach dla celów emerytalno-rentowych (Rp-7).7.Prowadzenie spraw związanych z rozliczaniem podatku dochodowego od osób fizycznych, sporządzanie i przekazywanie do US rocznych deklaracji. 8. Sporządzanie sprawozdań finansowych, statystycznych w części dot. wynagrodzeń.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice, Obsługa programu komputerowego Płatnik, OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : ustawy z dnia 11.03.2004r. o podatku od towarów i usług [Umiejętność 1] : Umiejętność stosowania aktów prawnych: ustawy z dnia 29.09.1994r. o rachunkowości, ustawy z dnia 13.10.1998r. o systemie ubezpieczeń społecznych, [Inne] : Obsługa programu finansowo-księgowego oraz płacowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Libiążu