Czy to Twoja firma?

DAMBUD - Budowa Domów Jednorodzinnych Damian Zwoliński praca

Lgota Murowana
prace wykończeniowe w budownictwie
DAMBUD - Budowa Domów Jednorodzinnych Damian Zwoliński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż

Oferty pracy DAMBUD - Budowa Domów Jednorodzinnych Damian Zwoliński

Praca alert - powiadomienia

Praca DAMBUD - Budowa Domów Jednorodzinnych Damian Zwoliński

  • Murarz

    DAMBUD - Budowa Domów Jednorodzinnych Damian Zwoliński
    • Lgota Murowana
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

DAMBUD - Budowa Domów Jednorodzinnych Damian Zwoliński poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DAMBUD - Budowa Domów Jednorodzinnych Damian Zwoliński - oferty archiwalne

  • Operator koparko-ładowarki

    • Zakres obowiązków

      Kopanie ław fundamentowych, wykopów, przekopów.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Umiejętność obsługi koparko-ładowarki.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 27 do 30 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Lgocie Murowanej