Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Rafał Sochacki praca

Lgota Murowana
transport drogowy
Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Rafał Sochacki najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Lgota Murowana
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Rafał Sochacki

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Rafał Sochacki

  • Kierowca ciągnika siodłowego

    Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Rafał Sochacki
    • Lgota Murowana
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Rafał Sochacki - oferty archiwalne

    • Zakres obowiązków

      Transport towarów na terenie kraju. Codzienne zjazdy do domu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
      • Inne wymagania: wymagane prawo jazdy kat C+E, doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 500 - 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca samochodu ciężarowego do przewozu drewna z hds

      transport towarów na terenie kraju

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E, Kurs HDS
      • Inne wymagania: wymagane prawo jazdy kat C+E + uprawnienia HDS, doświadczenie min. 3 mce

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 6 000 - 7 000 PLN

Pracodawcy w Lgocie Murowanej