Czy to Twoja firma?

COFFEE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA praca

Lgota Murowana
COFFEE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka obsługa klienta / call center

Oferty pracy COFFEE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA

Praca alert - powiadomienia

Praca COFFEE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA

  • Pomoc kuchenna

    COFFEE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA
    • Lgota Murowana
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

COFFEE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca COFFEE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Recepcjonistka/recepcjonista

    • Zakres obowiązków

      - check-in i check-out gości indywidualnych i grupowych,
      - rozliczanie pobytów indywidualnych i grupowych (obsługa kasy fiskalnej, terminala, wystawianie faktur),
      - raportowanie,
      - obsługa programu rezerwacyjnego,
      - obsługa portali rezerwacyjnych,
      - sprzedaż bieżących ofert,
      - obsługa rezerwacji bezpośrednich, telefonicznych, mailowych,
      - stała współpraca z innymi działami (housekeepingu, marketingu, gastronomicznym, technicznym)
      - dbałość o wizerunek hotelu i standardy obsługi.
      Praca na dwie zmiany: 7.00-19.00, 19.00-7.00
      Hotel Fajkier Wellness&SPA

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie zawodowe, dodatkowym atutem będzie doświadczenie na wskazanym stanowisku pracy,dobra znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lgocie Murowanej