Czy to Twoja firma?

FIRMA KAROL PRODUKCJA-HANDEL-USŁUGI - Stanisław Brzuzan praca

Leżajsk
FIRMA KAROL PRODUKCJA-HANDEL-USŁUGI - Stanisław Brzuzan najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ogrodnik Leżajsk
- w kategoriach zawodowych:
rolnictwo / hodowla

Oferty pracy FIRMA KAROL PRODUKCJA-HANDEL-USŁUGI - Stanisław Brzuzan

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA KAROL PRODUKCJA-HANDEL-USŁUGI - Stanisław Brzuzan

  • Ogrodnik / kierowca

    FIRMA KAROL PRODUKCJA-HANDEL-USŁUGI - Stanisław Brzuzan
    • Leżajsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FIRMA KAROL PRODUKCJA-HANDEL-USŁUGI - Stanisław Brzuzan - oferty archiwalne

  • Ogrodnik

    • Leżajsk
    • Zakres obowiązków

      Ogrodnik: koszenie traw, przycinanie drzew, zakładanie trawników.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Ogrodnik: koszenie traw, przycinanie drzew, zakładanie trawników.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Leżajsku