NESTOR Design

Czy to Twoja firma?

NESTOR Design praca

Leżajsk

Witaj w świecie NESTOR Design leżajsk, gdzie każda przestrzeń łazienkowa zamienia się w dzieło sztuki. Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić Ci naszą historię, która jest zapisana w każdym kafelku i elementach wyposażenia, które oferujemy. Jako największy salon płytek w okolicy, nasza oferta to nie tylko produkty, ale przede wszystkim doświadczenie i pasja, które przekładają się na satysfakcję naszych Klientów.

Nasza specjalność to asortyment płytek oraz wyposażenia do łazienki, który został starannie dobrany, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających estetów. Rozumiemy, że wybór idealnych rozwiązań do łazienki może być wyzwaniem, dlatego z radością oferujemy bezpłatne projekty, które pomagą Ci wyobrazić sobie przestrzeń marzeń.

W NESTOR Design leżajsk wierzymy, że kluczem do sukcesu jest fachowa i profesjonalna obsługa. Nasz zespół to eksperci, którzy z pasją podchodzą do każdego projektu i są zawsze gotowi służyć pomocą oraz doradztwem. Nasze doradztwo w zakresie wyposażenia łazienek to nie tylko sprzedaż produktów, ale przede wszystkim dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

Jesteśmy dumni z naszego bardzo dużego oraz ciekawego asortymentu, który pozwala nam wyróżnić się na rynku. Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby Klientów, którzy szukają niebanalnych i wysokiej jakości rozwiązań do swoich łazienek. Nasza obsługa, opisywana jako bardzo pomocna i otwarta na Klienta, jest naszym znakiem rozpoznawczym.

Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego salonu, gdzie możesz na własne oczy zobaczyć bogactwo naszych kolekcji i poczuć atmosferę miejsca, w którym design łączy się z funkcjonalnością. W NESTOR Design leżajsk, Twoja łazienka przestaje być tylko pomieszczeniem – staje się przestrzenią, w której każdy detal ma znaczenie.

NESTOR Design najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Leżajsk
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy NESTOR Design

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NESTOR Design

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NESTOR Design

Oddział Leżajsk

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Leżajsk
  4. Stalowa Wola
  5. Przemyśl
  6. Rzeszów
  7. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca NESTOR Design - oferty archiwalne

  • Projektant Łazienek NESTOR Design Leżajsk

    • Leżajsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Opis

      Jeżeli czujesz, że projektowanie wnętrz jest dla Ciebie.

      Masz dużo pomysłów i dążysz do ich realizacji.

      Z zapałem przyjmujesz nowe zadania i sprawnie organizujesz swoją pracę

      to zdecydowanie chcemy byś był naszym projektantem.

      Będziesz:

      • przygotowywać koncepcje łazienek w oparciu o wytyczne doradcy klienta

      • prezentować projekty klientom i rozmawiać z nimi o ich potrzebach

      • projektować ekspozycję w salonie i poszukiwać nowych produktów atrakcyjnych dla klienta

      Wyślij CV i napisz dlaczego chcesz projektować łazienki.

      Wymagania

      Preferujemy

      • znajomość oprogramowania CAD Decor, CDN Optima (moduł handel)

      • znajomość programów graficznych typu Photoshop , Gimp, CorelDraw duży plus

      • wyższe wykształcenie

      • znajomość branży wyposażenia sanitarnego

      • znajomość branży architektury wnętrz

      • znajomość branży płytki ceramicznej

      Oferujemy

      Dostaniesz:

      • szkolenie z programu CAD Decor PRO i produktów branży płytek ceramicznych i wyposażenia

      • atrakcyjne zarobki uzależnione od efektu samodzielnej pracy

  • Sprzedawca w salonie łazienek - Leżajsk

    • Leżajsk
    • 3 500-5 500 zł / mies.

      Obowiązki:

      • pomoc przy wyborze koncepcji i produktów dla klienta
      • doradzanie i przyjmowanie zamówień
      • zamawianie towaru u dostawców i monitoring dostaw

      Wymagania

      Jesteśmy firmą sprzedającą płytki ceramiczne i wyposażenie łazienek

      Preferujemy:

      • pozytywne nastawienie
      • znajomość programu CDN OPTIMA (moduł handel)
      • znajomość branży

      Wyślij CV. W wiadomości napisz dlaczego chciałbyś u Nas pracować

      Oferujemy

      • atrakcyjne zarobki uzależnione od efektów
      • szkolenia produktowe
      • bezpośredni kontakt z klientami w salonie
      • obcowanie z wystrojem wnętrz

Pracodawcy w Leżajsku