NESTOR Design

NESTOR Design najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Handlowiec Leżajsk
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy NESTOR Design

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NESTOR Design

Wybrane oferty innych pracodawców

Mapa NESTOR Design

Oddział Leżajsk

Dane firmowe i kontaktowe - NESTOR Design

Pełna nazwa
"NESTOR-BUDOWLANY" - Marcin Sudoł
Adres rejestrowy
Rzeszowska 77 37-300 Leżajsk
NIP
8161407596
REGON
180180206
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.12.2006
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 47.52.Z Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 66.19.Z Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie NESTOR Design

4.7

Na podstawie 71 ocen z Google.

Wojciech P

Wojciech P

"Największy salon płytek w okolicy. Bardzo duży oraz ciekawy asortyment. Można wyposażyć się od „a do z”. Fachowa i profesjonalna obsługa. Pani Gosia doradziła mi w każdej możliwej kwestii i wysłuchała moich wytycznych uzyskując wspaniały efekt łazienki. Serdecznie polecam to miejsce."

11 miesięcy temu

Mateusz Maruszak

"Największy wybór płytek oraz wyposażenia do łazienki w okolicy. Asortyment bardzo różnorodny , każdy na pewno znajdzie coś dla siebie !!! Obsługa bardzo pomocna i otwarta na Klienta. POLECAM!!!"

rok temu

Asia Swasia

Asia Swasia

"Przepiękny salon, fenomenalne aranżacje łazienek, obsługa na najwyższym poziome. Warto zobaczyć i zrobić zakupy:)"

rok temu

Małgorzata Piersiak

"Polecam salon łazienek Nestor w Leżajsku. Bardzo duży wybór asortymentu. Pani Gosia była bardzo pomocna i uprzejma. Produkty są wysokiej jakości oraz idealnie trafiają w mój gust."

8 miesięcy temu

Kajetan S.

Kajetan S.

"Bardzo duży wybór płytek. Ludzie którzy tam pracują potrafią podpowiedzieć wiele praktycznych aspektów. Obsługa jest miła i fachowa. Szukałem płytek w Rzeszowie a i tak wróciłem do Leżajska. Z dokupieniem 2 szt. płytek oraz zwrotem nadmiaru płytek nie robili żadnych problemów. Naprawdę bardzo polecam 👍"

rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Leżajsk
  4. Przemyśl
  5. Rzeszów
  6. Stalowa Wola

Praca NESTOR Design - oferty archiwalne

  • Projektant Łazienek NESTOR Design Leżajsk

    • Leżajsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Opis

      Jeżeli czujesz, że projektowanie wnętrz jest dla Ciebie.

      Masz dużo pomysłów i dążysz do ich realizacji.

      Z zapałem przyjmujesz nowe zadania i sprawnie organizujesz swoją pracę

      to zdecydowanie chcemy byś był naszym projektantem.

      Będziesz:

      • przygotowywać koncepcje łazienek w oparciu o wytyczne doradcy klienta

      • prezentować projekty klientom i rozmawiać z nimi o ich potrzebach

      • projektować ekspozycję w salonie i poszukiwać nowych produktów atrakcyjnych dla klienta

      Wyślij CV i napisz dlaczego chcesz projektować łazienki.

      Wymagania

      Preferujemy

      • znajomość oprogramowania CAD Decor, CDN Optima (moduł handel)

      • znajomość programów graficznych typu Photoshop , Gimp, CorelDraw duży plus

      • wyższe wykształcenie

      • znajomość branży wyposażenia sanitarnego

      • znajomość branży architektury wnętrz

      • znajomość branży płytki ceramicznej

      Oferujemy

      Dostaniesz:

      • szkolenie z programu CAD Decor PRO i produktów branży płytek ceramicznych i wyposażenia

      • atrakcyjne zarobki uzależnione od efektu samodzielnej pracy

  • Sprzedawca w salonie łazienek - Leżajsk

    • Leżajsk
    • 3 500-5 500 zł / mies.

      Obowiązki:

      • pomoc przy wyborze koncepcji i produktów dla klienta
      • doradzanie i przyjmowanie zamówień
      • zamawianie towaru u dostawców i monitoring dostaw

      Wymagania

      Jesteśmy firmą sprzedającą płytki ceramiczne i wyposażenie łazienek

      Preferujemy:

      • pozytywne nastawienie
      • znajomość programu CDN OPTIMA (moduł handel)
      • znajomość branży

      Wyślij CV. W wiadomości napisz dlaczego chciałbyś u Nas pracować

      Oferujemy

      • atrakcyjne zarobki uzależnione od efektów
      • szkolenia produktowe
      • bezpośredni kontakt z klientami w salonie
      • obcowanie z wystrojem wnętrz

Pracodawcy w Leżajsku