Czy to Twoja firma?

ECPLUS - GRZEGORZ MENDEL praca

Lewin Brzeski
ECPLUS - GRZEGORZ MENDEL najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Lewin Brzeski
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ECPLUS - GRZEGORZ MENDEL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ECPLUS - GRZEGORZ MENDEL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ECPLUS - GRZEGORZ MENDEL - oferty archiwalne

  • Młodszy elektromonter

    ECPLUS - GRZEGORZ MENDEL
    • Lewin Brzeski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac w wyznaczonych miejscach na terenie województw Opolskie, Dolnośląskie i Śląskie.

      · Przygotowania podłoża do prowadzenia instalacji elektrycznych
      · Prowadzenie przewodów elektrycznych w przygotowanych podłożach
      · Montaż osprzętu elektrycznego.
      · Montaż rozdzielnic elektrycznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętności montażu instalacji elektrycznych, prace montażowo-ślusarskie, praca z elektronarzędziami, odpowiedzialność i rzetelność: sumienność i obowiązkowość w wykonywaniu zleconych zadań, czytanie schematów elektrycznych, prawo jazdy kat. B, zdolność analitycznego myślenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną