PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TRANSBUD ROBERT ZAMELEK

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TRANSBUD ROBERT ZAMELEK najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
motoryzacja księgowość / ekonomia logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TRANSBUD ROBERT ZAMELEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TRANSBUD ROBERT ZAMELEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lakiernik

    Humanus Personalservice GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 12 000-15 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Lakiernik samochodowy od 2.650 € + 1.000 € PREMIA

    Schmitz Solutions GmbH
    • Niemcy
    Polecana
    Dodana
  • Blacharz

    • Niemcy
    • 12 000-16 000 zł / mies.
    Dodana

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TRANSBUD ROBERT ZAMELEK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TRANSBUD ROBERT ZAMELEK

Pełna nazwa
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "TRANSBUD" ROBERT ZAMELEK
Adres rejestrowy
ul. Kąkolewska 20 64-100 Leszno
NIP
6970002764
REGON
410078507
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.03.1993
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 45.19.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.11.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
  • 45.20.Z Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.32.Z Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 47.19.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
  • 52.21.Z Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.10.B Ruchome placówki gastronomiczne

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 71.20.B Pozostałe badania i analizy techniczne

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 79.90.C Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana

Edukacja

  • 85.52.Z Pozaszkolne formy edukacji artystycznej

Działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją

  • 90.01.Z Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych
  • 90.02.Z Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych
  • 93.21.Z Działalność wesołych miasteczek i parków rozrywki

Uprawnienia

  • 2002-12-20, 2052-12-20, Licencja dotycząca międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy, Główny Inspektorat Transportu Drogowego Warszawa
  • 2023-08-25, 2073-08-24, Licencja na wykonywanie transportu drogowego w zakresie pośrednictwa przy przewozie rzeczy, Urząd Miasta Leszno
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TRANSBUD ROBERT ZAMELEK - oferty archiwalne

  • Kierownik stacji diagnostycznej

    • Leszno
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - kierowanie pracą pracowników stacji diagnostycznej,
      - wykonywanie badań technicznych samochodów w ramach pracy w charakterze Diagnosty Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów,
      - wykonywanie usług z zakresu diagnostyki –elektryki/elektroniki pojazdowej samochodów ciężarowych,
      - wykonywanie napraw pojazdów mechanicznych w zakresie ustalonym z przełożonym,
      - diagnozowanie usterek elektrycznych,
      - diagnozowanie usterek mechanicznych,
      - itp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C, Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Diagnosta samochodowy

    • Leszno

      - itp.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Kierowca ciągnika siodłowego (kierowca c+e)

    • Leszno
    • 2 900 zł / mies.

      - prowadzenie pojazdów ciężarowych na trasach krajowych i zagranicznych ;
      - pomoc przy załadunku i rozładunku;
      - współpraca z kontrahentami wschodnimi;
      - dbanie o bezpieczeństwo przewożonych towarów

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. C + E, Prawo jazdy kat. C + E, Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy kat. C + E, dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN

Pracodawcy w Lesznie