Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - 'ANTONIK PIOTR SMOL DEK PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE'

Oferty pracy ANTONIK PIOTR SMOL DEK PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE

CIEŚLA

Zawód: cieśla Rodzaj: umowa na okres próbny
ANTONIK PIOTR SMOL DEK PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE
prace ciesielskie - praca na terenie Leszna
od 3500 zł
UoP brutto/mies.
Leszno
30-07-2020
od 3500 zł

PRACOWNIK DO DOCIEPLEŃ

Zawód: budowlaniec Rodzaj: umowa na okres próbny
ocieplanie budynków styropianem - praca na terenie Leszna
od 3500 zł
Leszno
29-05-2020
od 3500 zł

MURARZ

Zawód: murarz Rodzaj: umowa na okres próbny
prace murarskie - praca na terenie Leszna
od 3500 zł
Leszno
25-02-2020
od 3500 zł

Archiwalne ogłoszenia

ROBOTNIK BUDOWLANY
Zawód: budowlaniec   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Leszno
Szczegóły
Zakres obowiązków
docieplanie budynków, prace wykończeniowe - praca na terenie Leszna
Wymagania
Inne wymagania:
wymagane doświadczenie
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Adres

ul. Grunwaldzka 98
64-100 Leszno
województwo wielkopolskie
powiat Leszno
gmina Leszno

Dodatkowe informacje

NIP: 6970002103
REGON: 410505429

Profil działalności:

  • 41.10.Z - Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z - Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 43.11.Z - Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.12.Z - Przygotowanie terenu pod budowę
  • 43.21.Z - Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • 43.29.Z - Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych
  • 43.31.Z - Tynkowanie
  • 43.33.Z - Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian
  • 43.34.Z - Malowanie i szklenie
  • 43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
  • 43.91.Z - Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych
  • 68.10.Z - Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
  • 68.20.Z - Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 77.11.Z - Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 01-02-1989
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Leszno

Popularni pracodawcy z województwa: Wielkopolskie

Adecco Poland
Display Print
Work Service