Czy to Twoja firma?

Miejski Zakład Komunikacji praca

Leszno
Miejski Zakład Komunikacji najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Leszno
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Miejski Zakład Komunikacji

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejski Zakład Komunikacji

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Miejski Zakład Komunikacji - oferty archiwalne

  • Kierowca autobusu

    Miejski Zakład Komunikacji
    • Leszno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa przewozowa pasażerów na terenie miasta Leszna oraz sąsiednich gmin zgodnie z harmonogramem pracy i z obowiązującym rozkładem jazdy

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D, Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. D
      • Inne wymagania: umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność, punktualność, obowiązkowość, sumienność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista. Możliwość przeszkolenia kandydata w zakresie prawo jazdy kat. D

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lesznie