Czy to Twoja firma?

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Leśnej praca

Leśna

W sercu malowniczej Leśnej, gdzie każdy zakątek aż tętni wspólnotowym duchem, znajduje się nasz Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej – miejsce, które od lat jest ostoją wsparcia dla tych, którzy znaleźli się w życiowej potrzebie. Nasza historia, choć nieopisana w kronikach, jest zapisana w sercach i pamięci mieszkańców, którym służymy każdego dnia.

Nasza oferta to nie tylko pomoc materialna, ale przede wszystkim ludzka obecność i profesjonalne doradztwo. Zajmujemy się wsparciem rodzin, zapewniamy pomoc finansową i dostęp do specjalistów, a nasze działania skierowane są na integrację osób wykluczonych społecznie. Wierzymy, że każdy zasługuje na szansę i pomocną dłoń, która pozwoli mu odnaleźć swoje miejsce w społeczeństwie.

Choć nie możemy pochwalić się międzynarodową obecnością, to nasza pozycja na rynku lokalnym jest niepodważalna – jesteśmy tuż obok, gotowi do działania i wsparcia. Nasze działania są finansowane przez gminę, co pozwala nam skupić się na tym, co najważniejsze – dobru naszych mieszkańców.

Nie potrzebujemy certyfikatów, aby potwierdzać jakość naszej pracy. Naszym największym atutem jest zaufanie, jakim obdarzają nas mieszkańcy, oraz realne zmiany, które razem wprowadzamy w ich życie. W naszym Ośrodku nie ma miejsca na anonimowość – każda osoba, która przekracza nasz próg, jest traktowana z indywidualnym podejściem i szacunkiem.

Jesteśmy pewni naszej misji, choć nie została ona zdefiniowana w oficjalnych dokumentach. Nasze wartości wyrażają się poprzez codzienną pracę i zaangażowanie w życie lokalnej społeczności. Z dumą kontynuujemy tradycję pomocy społecznej, będąc przekonanymi, że każde dobro wraca i buduje silniejsze, bardziej zintegrowane społeczeństwo.

W Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Leśnej każdy dzień to nowa historia. Historia, w której my – pracownicy, wolontariusze i mieszkańcy – wspólnie tworzymy lepszą przyszłość dla nas wszystkich. Zapraszamy do naszej społeczności, gdzie pomoc jest zawsze na wyciągnięcie ręki.

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Leśnej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie zarządzanie / dyrekcja sektor publiczny / służby mundurowe administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Leśnej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Leśnej

Mapa Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Leśnej

Siedziba główna

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Leśnej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Leśnej - oferty archiwalne

  • Główny księgowy

    Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Leśnej
    • Leśna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie rachunkowości jednostki,
      wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi,
      dokonywanie wstępnej kontroli:
      zgodności operacji, kompletności i rzetelności,
      przygotowywanie projektów planów finansowych i sprawozdawczości z ich wykonania,
      opracowywanie harmonogramów inwentaryzacji mienia, dokoywanie wyceny aktywów i pasywów,
      sporządzanie sprawozdań finanosywch i budżetowych itd.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Inne wymagania: W przypadku wykszt. średniego ekonomicznego + min.6 lat stażu pracy w księgowości, w przypadku wykszt. wyższego ekonomicznego staż pracy w księgowości 3 lata

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Leśnej