Czy to Twoja firma?

ESTICA PRODUKCJA I USŁUGI STOLARSKIE ZBIGNIEW GAJEWSKI praca

Łęgowo
ESTICA PRODUKCJA I USŁUGI STOLARSKIE ZBIGNIEW GAJEWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Stolarz Łęgowo
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy ESTICA PRODUKCJA I USŁUGI STOLARSKIE ZBIGNIEW GAJEWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ESTICA PRODUKCJA I USŁUGI STOLARSKIE ZBIGNIEW GAJEWSKI

Praca ESTICA PRODUKCJA I USŁUGI STOLARSKIE ZBIGNIEW GAJEWSKI - oferty archiwalne

  • Stolarz / 711503

    ESTICA PRODUKCJA I USŁUGI STOLARSKIE ZBIGNIEW GAJEWSKI
    • Łęgowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie i konserwacja elementów drewnianych używanych w budownictwie (np. schodów, drzwi, okien, parkietów, szaf wnękowych), wykonywanie i konserwacja mebli, wycinanie elementów drewnianych, łączenie elementów za pomocą kleju, śrub, gwoździ lub zszywek, szlifowanie, heblowanie, frezowanie, oklejanie mebli, lakierowanie, bejcowanie lub malowanie powierzchni drewnianych, montowanie mebli i przymocowywanie ich do ścian

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: czytanie rysunków technicznych, zdolności manualne, kreatywność, dokładność,umiejętności analitycznego myślenia , dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
      • Inne wymagania: koncentracja, zdolności matematyczne potrzebne przy wykonywaniu obliczeń, dobra znajomość geometrii

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 820 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łęgowie