ŻŁOBEK GMINNY TĘCZOWA KRAINA W LEGNICKIM POLU

ŻŁOBEK GMINNY TĘCZOWA KRAINA W LEGNICKIM POLU najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hr / kadry

Oferty pracy ŻŁOBEK GMINNY TĘCZOWA KRAINA W LEGNICKIM POLU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ŻŁOBEK GMINNY TĘCZOWA KRAINA W LEGNICKIM POLU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ŻŁOBEK GMINNY TĘCZOWA KRAINA W LEGNICKIM POLU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ŻŁOBEK GMINNY TĘCZOWA KRAINA W LEGNICKIM POLU - oferty archiwalne

  • Intendent

    • Legnickie Pole
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      planowanie jadłospisów zgodnie z zasadami żywienia dzieci do lat 3, zaopatrzenie magazynu żywności i środków czystości, znajomość zasad HACCP , prowadzenie wymaganej dokumentacji sanitarnej i finansowej, rozliczanie opłat za żywienie i pobyt w żłobku w (program iOpłaty Progman).

      OFERTA SKIEROWANA RÓWNIEŻ DO OSÓB Z ORZECZENIEM O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: bardzo dobra znajomość obsługi komputera (środowisko Windows oraz MS Office)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy (przy wykształceniu wyższym nie jest wymagany staż pracy) [Godziny pracy] : 07:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Intendent / dietetyk

    • umowa o pracę

      - zaopatrywanie kuchni w artykuły spożywcze, prowadzenie magazynu
      - przygotowywanie jadłospisów
      - prowadzenie dokumentacji HACCP
      - nadzór nad pracą w kuchni
      - pomoc w kuchni przy przygotowywaniu posiłków

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: - znajomość zasad żywienia i norm żywieniowych, znajomość przepisów prawa dotyczących wykonywanych zadań ( w tym procedur sanitarnych HACCP, prowadzenie dokumentacji 6HP i 6MP), - mile widziane wykształcenie / szkolenia / doświadczenie zawodowe w kierunku technologia żywności, dietetyk, prawo jazdy kategorii B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + stażowy dodatek [Godziny pracy]: 07:00 - 15:00 [Planowany okres zatrudnienia]: 3 miesiące, następn

Pracodawcy w Legnickiym Polu