Czy to Twoja firma?

Galeria Sztuki praca

Legnica

Oferty pracy Galeria Sztuki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Galeria Sztuki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Galeria Sztuki - oferty archiwalne

  • Opiekun ekspozycji

    Galeria Sztuki
    • Legnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pilnowanie porządku i bezpieczeństwa w czasie udostępniania ekspozycji, udzielanie informacji odwiedzającym na temat prezentowanej wystawy, pomoc w przygotowaniu wernisaży i innych imprez organizowanych przez Galerię Sztuki, kolportaż druków ulotnych, pomoc w montażach i demontażach wystaw, pakowanie i rozpakowywanie dzieł sztuki, sprzątanie w pomieszczeniach biurowych i na salach ekspozycyjnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: komunikatywność
      • Inne wymagania: dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, umiejętność wyznaczania priorytetów, wysoka kultura osobista, mile widziana znajomość języka angielskiego (minimum w stopniu komunikatywnym)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Planowany okres zatrudnienia]: okres próbny - 3 miesiące [Godzina zakończenia pracy]: 18:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Legnicy