Czy to Twoja firma?

HURTAP SPÓŁKA AKCYJNA praca

Łęczyca
HURTAP SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa magazyn

Oferty pracy HURTAP SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HURTAP SPÓŁKA AKCYJNA

HURTAP SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HURTAP SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Archiwista - ze stopniem niepełnosprawności

    HURTAP SPÓŁKA AKCYJNA
    • Łęczyca
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Archiwizowanie dokumentów księgowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Stopień niepełnosprawności lekki, umiarkowany, znaczny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wydawca farmaceutyczny - ze stopniem niepełnosprawności

    • Łęczyca

      Realizowanie zamówień, rozmieszczanie w magazynie zgodnie z zasadami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

      Oferujemy

Pracodawcy w Łęczycy