Czy to Twoja firma?

Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy praca

Łęczyca
Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy - oferty archiwalne

  • Starszy technik w wydziale prewencji

    Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy
    • Łęczyca
    • umowa na zastępstwo
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      1. Odbieranie, ewidencjonowanie, przekazywanie oraz przechowywanie dekretowanej dla swojego stanowiska korespondencji,
      2. Brakowanie akt niearchiwalnych kat. BC wytworzonych w Wydziale Prewencji KPP w Łęczycy,
      3. Opracowywanie pod względem archiwalnym dokumentacji spraw ostatecznie załatwionych Wydziału Prewencji KPP w Łęczycy kat A i B w trybie o postępowania z materiałami archiwalnymi w resorcie MSWiA i przekazywanie ich do składnicy archiwalnej KPP w Łęczycy,
      4. Wykonywanie czynności w zakresie przesyłania i przyjmowania korespondencji wypływającej z Wydziału Prewencji KPP w Łęczycy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: organizacja pracy własnej, samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne), odpowiedzialność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 285,28 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łęczycy