Czy to Twoja firma?

PPHU ELIZABETH EXPORT-IMPORT MARZENA GRADOWSKA praca

Łęczyca
PPHU ELIZABETH EXPORT-IMPORT MARZENA GRADOWSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy PPHU ELIZABETH EXPORT-IMPORT MARZENA GRADOWSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU ELIZABETH EXPORT-IMPORT MARZENA GRADOWSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PPHU ELIZABETH EXPORT-IMPORT MARZENA GRADOWSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PPHU ELIZABETH EXPORT-IMPORT MARZENA GRADOWSKA - oferty archiwalne

  • Szwaczka

    PPHU ELIZABETH EXPORT-IMPORT MARZENA GRADOWSKA
    • Łęczyca
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. Zszywanie elementów ubrań,
      2. Prasowanie,
      3. Dopasowywanie odzieży,
      4. Przygotowywanie do szycia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łęczycy