Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE GREGORY JACEK PACHLIŃSKI praca

Łęczyca
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE GREGORY JACEK PACHLIŃSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Malarz Łęczyca
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE GREGORY JACEK PACHLIŃSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE GREGORY JACEK PACHLIŃSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE GREGORY JACEK PACHLIŃSKI - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany - malarz

    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE GREGORY JACEK PACHLIŃSKI
    • Łęczyca
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace budowlane, prace przy dociepleniach, malowanie

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: sumienność i dokładność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łęczycy