SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców MAZUR w Łęczycy

SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców MAZUR w Łęczycy najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców MAZUR w Łęczycy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców MAZUR w Łęczycy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców MAZUR w Łęczycy poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców MAZUR w Łęczycy - oferty archiwalne

  • Księgowa

    • Łęczyca
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. Księgowanie dokumentów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: znajomość komputera, znajomość zasad księgowania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 590 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Agent-sprzedawca

    • Łęczyca
    • umowa agencyjna

      obsługa kasy fiskalnej i klienta

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 110 PLN
  • Agent - sprzedawca

    • Łęczyca

      1. Obsługa kasy fiskalnej,
      2. Obsługa klienta,
      3. Przyjmowanie towaru,
      4. Składanie zamówień.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN

Pracodawcy w Łęczycy