Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - SAMODZIELNY PUBLICZNY SPECJALISTYCZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

Oferty pracy Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

KSIĘGOWY
Zawód: księgowy   |  Rodzaj: praca tymczasowa
Lębork
Szczegóły
Zakres obowiązków
1. Dekretacja i ewidencja dowodów księgowych z zastosowaniem zasad i terminów oznaczonych w Polityce rachunkowości jednostki w zakresie nabytych usług;
2. Właściwa klasyfikacja zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych z uwzględnieniem ośrodka powstawania kosztów;
3. Ewidencja dowodów księgowych w systemie księgowo - informatycznym jednostki z uwzględnienie procesu i norm przetwarzania poszczególnych danych;
4. Sporządzanie wewnętrznych i zastępczych dowodów księgowych;
5. Prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi;
6. Obsługa bankowości elektronicznej a w szczególności wprowadzanie i dokonywanie dyspozycji przelewu;
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe, brak
Inne wymagania:
[Inne] : Mile widziane doświadczenie na stanowisku księgowym.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
KSIĘGOWY
Zawód: księgowy   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Lębork
Szczegóły
1. Przyjmowanie dokumentów –faktury zakupu z dowodem PZ z magazynów : medyczny , techniczny , Apteka Zakładowa oraz zakupów pozostałych,
2. Sprawdzanie zgodności dowodu PZ z fakturą zakupu,
3. Dekretacja dokumentów –odpowiednia klasyfikacja do kont w księgach rachunkowych z uwzględnieniem przypisania kosztów do odpowiedniego ośrodka ich powstania wg zasad przyjętych w SPSZOZ w Lęborku,
4. Rejestracja dokumentów w systemie Finansowo-Księgowym z uwzględnieniem Rejestru VAT,
5. Rozliczanie transakcji dokonanych pomiędzy odbiorcami, dostawcami, uzgadnianie sald oraz analiza zapisów księgowych ,
Wymagania
wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia:
znajomość pakietu Office
NIE

Adres

ul. Juliana Węgrzynowicza 13
84-300 Lębork
województwo pomorskie
powiat lęborski
gmina Lębork

Dodatkowe informacje

NIP: 8411461899
REGON: 770901505
KRS: 0000009022

Pracodawcy z miasta Lębork

Popularni pracodawcy z województwa: Pomorskie

Sylva
Lobo HR
FBSerwis SA
We Drive
Simple Media
The Point