Bożena Krawczyk Usługi Hotelarskie - Pokoje Gościnne Kubuś

Bożena Krawczyk Usługi Hotelarskie - Pokoje Gościnne Kubuś najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport obsługa klienta / call center

Oferty pracy Bożena Krawczyk Usługi Hotelarskie - Pokoje Gościnne Kubuś

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bożena Krawczyk Usługi Hotelarskie - Pokoje Gościnne Kubuś

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Bożena Krawczyk Usługi Hotelarskie - Pokoje Gościnne Kubuś poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Bożena Krawczyk Usługi Hotelarskie - Pokoje Gościnne Kubuś - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    • Nowa Wieś Lęborska
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      prace biurowe w księgowości na 3/4 etatu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie, umiejętność wystawiania faktur

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc kuchenna

    • Łeba
    • pełny etat

      przygotowywanie potraw, dbanie o czystość kuchni i zaplecza

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: min. 6m-cy doświadczenia zawodowego, samodzielność pracy na stanowisku, umiejętność przygotowania potraw po zapoznaniu się z MENU restauracji, znajomość języka ukraińskiego ze względu na pracę w zespole ukraińskojęzycznym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Łebie