Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MARKUS-BIS W Łebie Roman Marek praca

Łeba
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MARKUS-BIS W Łebie Roman Marek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka obsługa klienta / call center

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MARKUS-BIS W Łebie Roman Marek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MARKUS-BIS W Łebie Roman Marek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MARKUS-BIS W Łebie Roman Marek poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MARKUS-BIS W Łebie Roman Marek - oferty archiwalne

  • Pokojowa

    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MARKUS-BIS W Łebie Roman Marek
    • Łeba
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace porządkowe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie.Doświadczenie w zawodzie mile widziane.Znajomość języka obcego w stopniu podstawowym.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Kelner

    • Łeba

      Podawanie posiłków.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadniecze zawodowe lub średnie.Doświadczenie w zawodzie mile widziane.Znajomość języka obcego w stopniu podstawowym.

      Oferujemy

Pracodawcy w Łebie