Czy to Twoja firma?

Ośrodek Wypoczynkowy Słowiniec Krystyna Puszcz praca

Łeba
Ośrodek Wypoczynkowy Słowiniec Krystyna Puszcz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna obsługa klienta / call center

Oferty pracy Ośrodek Wypoczynkowy Słowiniec Krystyna Puszcz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Wypoczynkowy Słowiniec Krystyna Puszcz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ośrodek Wypoczynkowy Słowiniec Krystyna Puszcz

Siedziba główna

Ośrodek Wypoczynkowy Słowiniec Krystyna Puszcz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Ośrodek Wypoczynkowy Słowiniec Krystyna Puszcz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Koszalin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Ośrodek Wypoczynkowy Słowiniec Krystyna Puszcz - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Łeba
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie posiłków (śniadania, obiady, kolacje)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe, doświadczenie zawodowe minimum 3 lata

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator

    • Łeba
    • 3 000 zł / mies.

      naprawy hydaluliczne w budynkach uzytkowanych przez gości oraz gastronomii, malowanie, reperacje ubytkow ściennych, wymiana zamkow w drzwiach, reperowanie zepsutych elementów w pokoju lub pomieszczeniach ogólnodostępnych, naprawa gniazdek elektrycznych, podklejanie wykładzin, wszelkiego rodzaju reperacje w celu utrzymania obiektu w prawidłowym stanie technicznym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: umiejetności hydraulika, elektryka-podstawy, budowlane, umiejętność naprawiania usterek

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Łebie