Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - MARCIN KUBIK MAGLOGIS

produkcja opawkowań z tworzyw sztcznych

Oferty pracy MARCIN KUBIK MAGLOGIS

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK PRODUKCJI OPAKOWAŃ
Pracownik fizyczny   |  umowa o pracę
Łazy
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca przy produkcji polega na montażu opakowań kartonowych, drewnianych lub z tworzyw sztucznych. Konfekcjonowanie, kompletowanie elementów wyrobu gotowego. Obsługa urządzeń typu wkrętarki, gwoździarki, zszywacze pneumatyczne, sklejarki, slotery, piły panelowe. Obsługa maszyn do wycinania, zszywania i klejenia kartonów. Praca na dwie zmiany w godz. 6-14 i 14-22.
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia:
uprawnienia na wózki widłowe
Inne wymagania:
wykształcenie zawodowe lub średnie, doświadczenie zawodowe min. 1 rok, uprawnienia na wózki widłowe
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
MARCIN KUBIK MAGLOGIS
42-450 Łazy
Pocztowa 14

Pracodawcy z miasta Łazy