Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Mieszkaniowa Łazy praca

Łazy
wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi i dzierżawionymi
Spółdzielnia Mieszkaniowa Łazy najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Konserwator Łazy
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Spółdzielnia Mieszkaniowa Łazy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa Łazy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa Łazy - oferty archiwalne

  • Konserwator

    Spółdzielnia Mieszkaniowa Łazy
    • Łazy
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Montaż i wymiana uszkodzonej instalacji wodno-kanalizacyjnej, wymiana i naprawa przyłączy wodnych, likwidacja nieszczelności na sieci wewnętrznej co/cuw, wykonywanie prac konserwacyjnych w ramach bieżącej działalności Spółdzielni, koszenie trawy i obcinanie żywopłotów

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie

Pracodawcy w Łazach