Czy to Twoja firma?

RE ALLOYS sp. z o.o. praca

Łaziska Górne

Od ponad dwóch dekad jesteśmy liderem w produkcji żelazostopów w Europie. Nasza historia zaczęła się w 2001 roku w Łaziskach Górnych, gdzie do dziś znajduje się nasza główna siedziba. W RE ALLOYS łączymy tradycję z nowoczesnością, co pozwala nam dostarczać produkty najwyższej jakości na niemal wszystkie rynki europejskie.

Nasze żelazostopy na bazie krzemu, w tym różne gatunki żelazokrzemu, są cenione za wysoką czystość i specjalny skład chemiczny. To właśnie dzięki tym cechom zdobyliśmy 30% udziału na rynkach niemieckim, czeskim i słowackim, a nasza produkcja stanowi 15% produkcji europejskiej w branży.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który liczy od 201 do 500 pracowników. To dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi możemy realizować naszą misję: efektywne wytwarzanie wysokojakościowych produktów z wykorzystaniem innowacyjnych technologii przyjaznych środowisku. Nasze odpowiedzialne zarządzanie jest kluczem do zrównoważonego rozwoju i pozwala nam nieustannie się rozwijać.

Innowacja jest dla nas nie tylko słowem-kluczem, ale codzienną praktyką. Dlatego inwestujemy w nowoczesne technologie, takie jak projekt Farma Wiatrowa Dzwola, który został uhonorowany nagrodą IJGlobal ESG Award 2023. To potwierdzenie, że idziemy we właściwym kierunku, dbając o środowisko naturalne i przyszłe pokolenia.

Jako część Grupy Kapitałowej Luma Holding, mamy stabilne zaplecze finansowe, które pozwala nam na realizację ambitnych projektów i utrzymanie pozycji lidera na rynku. Nasz Biuro Obrotu Energią to kolejny krok w kierunku efektywności i innowacyjności, które są wpisane w DNA naszej firmy.

W RE ALLOYS wiemy, że zaufanie i satysfakcja klientów to podstawa naszego sukcesu. Dlatego każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze produkty i usługi były synonimem najwyższej jakości i niezawodności. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość.

RE ALLOYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna zarządzanie / dyrekcja badania i rozwój

Oferty pracy RE ALLOYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca RE ALLOYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RE ALLOYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

RE ALLOYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
RE ALLOYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Łaziska Górne
  4. Mikołów
  5. Rybnik
  6. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca RE ALLOYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Elektryk wysokich napięć

    • Łaziska Górne
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -Obsługa centralnej nastawni elektrycznej
      -Eksploatacja urządzeń elektroenergetycznych średniego i wysikiego napięcia
      -Wykonywanie łączeń w rozdzielniach średniego i wysokiego napięcia
      -Wykonywanie zleconych prac konserwacyjnych, remontowych i montażowych urządzeń elektroenergetycznych
      -Nadzór nad pracą oraz koordynacja podległych urządzeń elektroenergetycznych średniego i wysokiego napięcia

      OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
      Umowa o pracę na czas nieokreślony
      MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
      43-170 Łaziska Górne
      PRACA W DNIACH I GODZINACH:
      Pn - ndz. 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie: min. zawodowe preferowany kierunek: elektrotechnika, elektroenergetyka, automatyka i pokrewne. Doświadczenie: minim. 2 lata w środowisku elektrycznym. Uprawnienia: świadectwo kwalifikacji do uzyskania w trakcie trwania umowy o pracę. Umiejętności: umiejętność czytania dokumentacji technicznej, dobra znajomość obsługi komputera. Inne wymagania: predyspozycje osobościowe do: pracy zespołowej, realistycznej oceny sytuacji i rozwiązywania problemów oraz osiągania wyników.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łaziskach Górnych