Czy to Twoja firma?

Ra-Ja S.C Rafał Perlik, Katarzyna Perlik praca

Łask
Ra-Ja S.C Rafał Perlik, Katarzyna Perlik najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Ra-Ja S.C Rafał Perlik, Katarzyna Perlik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ra-Ja S.C Rafał Perlik, Katarzyna Perlik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Ra-Ja S.C Rafał Perlik, Katarzyna Perlik - oferty archiwalne

  • Doradca do spraw sprzedaży

    Ra-Ja S.C Rafał Perlik, Katarzyna Perlik
    • Łask
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta w punkcie sprzedaży, przygotowyanie ofert. Realizacja planów sprzedaży, Obsługa posprzedażowa. Współpraca z centralą.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: Excel/Word

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łasku