EuroBex Marta Pelc

EuroBex Marta Pelc najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Monter Łańcut
w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy EuroBex Marta Pelc

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EuroBex Marta Pelc

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca EuroBex Marta Pelc - oferty archiwalne

  • Monter płyt warstwowych

    • Łańcut
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      rozładunek płyt warstwowych, mocowanie płyt w konstrukcjach stalowych, obróbka blacharska

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w montażu płyt warstwowych. Miejsce wykonywania pracy: województwa małopolskie, dolnośląskie, lubuskie, świętokrzyskie, podkarpackie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - od 25 do 40 zł brutto za godzinę

    • Łańcut
    • pełny etat

      rozładunek płyt warstwowych, mocowanie płyt w konstrukcjach stalowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: miejsce pracy: Podkarpacie, Małopolska, Świętokrzyskie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 500 - 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łańcucie