Czy to Twoja firma?

LadyBuq Art. Studio Dariusz Bełch praca

Łańcut
LadyBuq Art. Studio Dariusz Bełch najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Krawiec Łańcut
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy LadyBuq Art. Studio Dariusz Bełch

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LadyBuq Art. Studio Dariusz Bełch

Praca LadyBuq Art. Studio Dariusz Bełch - oferty archiwalne

  • Krawcowa/szwaczka

    LadyBuq Art. Studio Dariusz Bełch
    • Albigowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zszywanie gotowych elementów

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia. Praca w niewielkiej pracowni kaletniczej. Pracodawca oferuje pełne szkolenie oraz atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 3000 zł netto do 4000 zł netto. Praca w niewielkim, zgranym zespole od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00-15.00. Mile widziane chęci do pracy oraz doświadczenie w zakładzie tapicerskim lub na stanowisku krawcowa w branży ślubnej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 917 do 5 384 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia do ustalenia. Od 3000 zł netto do 4000 zł netto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Krawcowa

    • Albigowa

      Szycie galanterii damskiej.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Szycie galanterii skórzanej. pełne szkolenie oraz atrakcyjne wynagrodzenie do uzgodnienia. Praca w zgranym zespole, jednozmianowa, na podstawie umowy o pracę. Praca na cały etat od Poniedziałku do Piątku od 7-15.Wykształceniezasadnicze zawodowe, wymagane doświadczenie, dyspozycyjność, pracowitość, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia do ustalenia.

Pracodawcy w Łańcucie