Czy to Twoja firma?

GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA praca

Kwidzyn
Firma działa w branży sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych.
GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA - oferty archiwalne

  • Piekarz

    GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA
    • Rozpędziny
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wytwarzanie różnego rodzaju pieczywa

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: bez znaczenia
      • Inne wymagania: uczciwość, pracowitość, chęć do pracy w zawodzie piekarz

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto, praca w godz. 21:00-05:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka

    • Kwidzyn
    • 2 800 zł / mies.

      sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych oraz produkcyjnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto

Pracodawcy w Kwidzynie