Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W KWIDZYNIE praca

Kwidzyn
Szkoła podstawowa
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W KWIDZYNIE najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Kwidzyn
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W KWIDZYNIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W KWIDZYNIE

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W KWIDZYNIE - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wspomagający do pracy z uczniem z autyzmem w tym z zespołem aspergera

    SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W KWIDZYNIE
    • Kwidzyn
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      praca z uczniem z autyzmem, w tym z zespołem Aspergera

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Pedagogika specjalna, specjalizacja: Edukacja i rehabilitacja osób z autyzmem
      • Uprawnienia: obsługa komputera, doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 3)
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie, kierunek pedagogika specjalna ze specjalizacją edukacja i rehabilitacja osób z autyzmem, umiejętność współpracy z nauczycielami i rodzicami

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 597 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kwidzynie