Czy to Twoja firma?

BORYS MONOPOLOWY SOPOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Kwidzyn
Firma specjalizuje się w sprzedaży detalicznej napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzonej w wyspecjalizowanych sklepach, produkcja win.
BORYS MONOPOLOWY SOPOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy magazyn

Oferty pracy BORYS MONOPOLOWY SOPOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BORYS MONOPOLOWY SOPOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BORYS MONOPOLOWY SOPOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BORYS MONOPOLOWY SOPOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Magazynier

    BORYS MONOPOLOWY SOPOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kwidzyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 130 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      załadunek i rozładunek towarów w magazynie centralnym oraz w punktach handlowych

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 130 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto, 3.000 zł netto miejsce pracy: teren, na którym znajdują się placówki handlowe
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca

    • Kwidzyn
    • 2 800 zł / mies.

      obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie dostaw towarów i ich ekspozycja, pomoc klientom przy wyborze produktów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: bez znaczenia
      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, mile widziane handlowe, mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto + comiesięczna premia uzależniona od obrotu praca w godz. 08:00-16:00, 16:00-23:00

Pracodawcy w Kwidzynie