Czy to Twoja firma?

INTER - SERVICE TOMASZ WILMA praca

Kwidzyn
Firma specjalizuje się głównie w świadczeniu usług drogowego transportu towarów. Dodatkowo świadczy usługi w zakresie konserwacji i naprawy pojazdów samochodowych, głównie ciężarowych.
INTER - SERVICE TOMASZ WILMA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Kwidzyn
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy INTER - SERVICE TOMASZ WILMA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INTER - SERVICE TOMASZ WILMA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca INTER - SERVICE TOMASZ WILMA - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. c+e

    INTER - SERVICE TOMASZ WILMA
    • Kwidzyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przewóz papieru między magazynami

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
      • Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. C+E, świadectwo kwalifikacji zawodowej, karta kierowcy, mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto, praca na terenie powiatu kwidzyńskiego
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kwidzynie