Czy to Twoja firma?

ANIMEX FOODS SP. Z O.O. ODDZIAŁ K3 W DASZYNIE praca

Kutno
ANIMEX FOODS SP. Z O.O. ODDZIAŁ K3 W DASZYNIE najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Rzeźnik Kutno
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy ANIMEX FOODS SP. Z O.O. ODDZIAŁ K3 W DASZYNIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ANIMEX FOODS SP. Z O.O. ODDZIAŁ K3 W DASZYNIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ANIMEX FOODS SP. Z O.O. ODDZIAŁ K3 W DASZYNIE - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    ANIMEX FOODS SP. Z O.O. ODDZIAŁ K3 W DASZYNIE
    • Koryta
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - zawieszanie żywca kurczęcego na strzemiona linii ubojowej
      - kontrola noża ubojowego – ubój kurczaka
      - zawieszanie tuszki na strzemiona
      - segregacja i doczyszczanie podrobów kurczęcych
      - segregacja i doczyszczanie łap kurczęcych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : Linia transportowa pracowników tylko z Łęczycy, poza Łęczycy - dojazd własny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 850 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Koryta

      rozładunek kontenerów z żywcem z samochodów, ustawianie kontenerów na linii produkcyjnej, załadunek pustych kontenerów - uprawnienia UDT

      Wymagania

      • Uprawnienia: wózki widłowe
      • Inne wymagania: [Inne] : Transport pracowniczy z Łęczycy, poza Łęczycy - dojazd własny

      Oferujemy

Pracodawcy w Kutnie