Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - AUTO NOMIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

sprzedaż samochodów, części zamiennych,usług

Oferty pracy AUTORYZOWANY SERWIS SAMOCHODOWY J.R.J. ZACHORSCY ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ SPÓŁKA JAWNA

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

MECHANIK SAMOCHODOWY
Zawód: mechanik   |  Rodzaj: umowa o pracę
Kutno
Szczegóły
Zakres obowiązków
Naprawy samochodów,obsługa urządzeń diagnostycznych.
Wymagania
Zawody:
Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenia:
zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia:
Prawo jazdy kat. B
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
OBSŁUGA MYJNI SAMOCHODOWEJ
Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Kutno
Szczegóły
Obsługa automatycznej myjni, mycie ręczne samochodów.
Wymagania
zasadnicze zawodowe, brak
NIE
Zawód: mechanik   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Kutno
Szczegóły
Naprawa samochodów,obsługa urządzeń diagnostycznych.
Wymagania
prawo jazdy kat. B
NIE

Adres

ul. Józefów 26
99-300 Kutno
województwo łódzkie
powiat kutnowski
gmina Kutno

Dodatkowe informacje

NIP: 7750002857
REGON: 610011224
KRS: 0000859796
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 16-09-2020
Źródło: GUS, KRS