Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Przyjaźń w Krzeszowicach praca

Krzeszowice
Zarządzanie nieruchomościami wykonywanena zlecenie
Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Przyjaźń w Krzeszowicach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Przyjaźń w Krzeszowicach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Przyjaźń w Krzeszowicach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Przyjaźń w Krzeszowicach - oferty archiwalne

  • Pracownik ds. utrzymania czystości i podstawowej obsługi technicznej

    Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Przyjaźń w Krzeszowicach
    • Zabierzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzatanie terenów wokół i wewnątrz budynków mieszkalnych, koszenie trawy i żywopłotów, odśnieżanie chodnikó w okresie zimowym, doglądanie stanu technicznego nieruchomości i raportowanie zauważonych nieprawidłowości, drobne naprawy związane z bieżącą konserwacją budynków, instalacją elektryczną oraz wod-kan. i c.o.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
      • Inne wymagania: Umiejetności: wiedza praktyczna, samodzielność na stanowisku pracy. Uprawnienia: zdolnośc do pracy na wysokości. Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: System wynagradzania czasowy.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krzeszowicach