Czy to Twoja firma?

Sebastian Sawicki Firma Usługowo-Handlowa BESTBRUK praca

Krzepice
Roboty związane z budową dróg i autostrad
Sebastian Sawicki Firma Usługowo-Handlowa BESTBRUK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Brukarz Krzepice
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Sebastian Sawicki Firma Usługowo-Handlowa BESTBRUK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sebastian Sawicki Firma Usługowo-Handlowa BESTBRUK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Sebastian Sawicki Firma Usługowo-Handlowa BESTBRUK - oferty archiwalne

  • Brukarz

    Sebastian Sawicki Firma Usługowo-Handlowa BESTBRUK
    • Krzepice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac brukarskich.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie brukarskie; prawo jazdy nie jest warunkiem koniecznym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krzepicach