Czy to Twoja firma?

KOMBUD INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Krynica-Zdrój
Wynajem pokoi
Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy Galicya w Krynicy-Zdroju ul. Wysoka 24
KOMBUD INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy KOMBUD INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KOMBUD INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracownik Restauracji

    Max Poland Sp. z o.o.
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 29-30 zł / godz.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Pomoc kuchenna (zmiany poranne)

    PI MANAGEMENT SP. Z O.O
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    Popularna
    Dodana
  • Kucharz / kucharka - Hotel GrandSal

    Kopalnia Soli "Wieliczka"
    • Wieliczka
    Dodana

KOMBUD INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KOMBUD INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kucharz

    KOMBUD INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Krynica-Zdrój
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie dań i posiłków w Ośrodku Szkoleniowo Wypoczynkowym Galicya w Krynicy-Zdroju. Praca na II zmiany w godz. 7.00-15.00, 12.00-20.00. Możliwość zatrudnienia obywatela Ukrainy. Kontakt tel. 184715612

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wymagana umiejętność gotowania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto + premia + dodatki socjalne
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krynicy-Zdroju