Czy to Twoja firma?

Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integacyjnymi, Renata Bodziony praca

Krynica-Zdrój
działalność wspierająca edukację
Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integacyjnymi, Renata Bodziony najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia inne

Oferty pracy Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integacyjnymi, Renata Bodziony

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integacyjnymi, Renata Bodziony

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    TOMMAR CRECHE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 6 000-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integacyjnymi, Renata Bodziony poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integacyjnymi, Renata Bodziony - oferty archiwalne

    Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integacyjnymi, Renata Bodziony
    • Krynica-Zdrój
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obowiązki nauczyciela przedszkola. Praca w Krynicy-Zdroju w godz. 6.30-16.00

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe pedagogiczne w zakresie wychowania przedszkolnego. Może być licencjackie lub studium pedagogiczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Nauczyciel niesłyszących i słabosłyszących (surdopedagog)

    • część etatu

      Praca z dziećmi niepełnosprawnymi z wadą słuchu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Uprawnienia: studia podyplomowe- oligofrenopedagogika w edukacji i rewalidacji dzieci i młodzieży niepełnosprawnych intelektualnie- studia kwalifikacyjne
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 50 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 50zł netto/h - do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Krynicy-Zdroju