Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Krzysztof Gnatowski Gastronomia, Pokoje u Krzysia

Witam

Zatrudnię do pracy w charakterze sprzątania pokoi i pomocy kuchennej w Krynicy Morskiej.

tel. 501529601

Oferty pracy Gastronomia-pokoje

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Pomoc kuchenna/ Pracownik porządkowy
Zawód: kucharz/szef kuchni   |  Rodzaj: umowa o pracę
Krynica Morska
Szczegóły

Poszukuję pracowników w charakterze pomocy kuchennej oraz sprzątania pokoi.

Zakwaterowanie oraz wyżywienie

Zakres obowiązków
  • pomoc w przygotowywaniu posiłków
  • sprzątanie pokoi
Wymagania
  • sumienność
  • pracowitość

Adres

ul. Portowa 5
82-120 Krynica Morska
województwo pomorskie
powiat nowodworski
gmina Krynica Morska

Adres do doręczeń

Dodatkowe informacje

NIP: 5781027998
REGON: 170312532

Profil działalności:

  • 47.77.Z - Sprzedaż detaliczna zegarków, zegarów i biżuterii prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.79.Z - Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.82.Z - Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych, odzieży i obuwia prowadzona na straganach i targowiskach
  • 47.89.Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach
  • 55.20.Z - Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania
  • 55.90.Z - Pozostałe zakwaterowanie
  • 56.10.A - Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.30.Z - Przygotowywanie i podawanie napojów
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 02-06-2006
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Krynica Morska

Popularni pracodawcy z województwa: Pomorskie

Sylva
Lobo HR
FBSerwis SA
We Drive
Simple Media
The Point
FNX Group s.c.
PCC
PCC
Income Invest