Czy to Twoja firma?

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KRUPSKIM MŁYNIE praca

Krupski Młyn
POZOSTAŁA POMOC SPOŁECZNA BEZ ZAKWATEROWANIA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KRUPSKIM MŁYNIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KRUPSKIM MŁYNIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KRUPSKIM MŁYNIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KRUPSKIM MŁYNIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KRUPSKIM MŁYNIE - oferty archiwalne

  • Opiekun osoby starszej

    GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KRUPSKIM MŁYNIE
    • Krupski Młyn
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - czynności higieniczno- pielęgnacyjne,
      - czynności gospodarcze,
      - czynności opiekuńcze,
      - czynności aktywizujące społecznie,

      Wymagania

      • Inne wymagania: wysoka kultura osobista, komunikatywność, rzetelność, szczegółowe informacje pod adresem:

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik socjalny

    • pełny etat

      - upowszechnianie pracy socjalnej jako pomocy dla osób i rodzin potrzebujących
      - pobudzanie społecznej aktywności i inspirowanie działań samoopomocowych
      - współpraca z innymi specjalistami oraz instytucjami
      - przeprowadzanie rodzinnych wywiadów środowiskowych
      - prowadzenie dokumentacji związanej z przyznawaniem świadczeń z pomocy społecznej
      - przygotowywanie projektów decyzji administracyjnych oraz pis i postanowień
      -udzielanie pomocy zgodnie z zasadami etyki zawodowej
      - obsługa programu dziedzinowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: praca socjalna
      • Uprawnienia: Znajomość oprogramowania Ms Office
      • Inne wymagania: szczegółowe informacje:

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN

Pracodawcy w Krupskim Młynie