Czy to Twoja firma?

MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W KRUPSKIM MŁYNIE IM.OTTONA LIPKOWSKIEGO praca

Krupski Młyn
POZOSTAŁA POMOC SPOŁECZNA Z ZAKWATEROWANIEM
MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W KRUPSKIM MŁYNIE IM.OTTONA LIPKOWSKIEGO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka księgowość / ekonomia logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W KRUPSKIM MŁYNIE IM.OTTONA LIPKOWSKIEGO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W KRUPSKIM MŁYNIE IM.OTTONA LIPKOWSKIEGO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W KRUPSKIM MŁYNIE IM.OTTONA LIPKOWSKIEGO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W KRUPSKIM MŁYNIE IM.OTTONA LIPKOWSKIEGO - oferty archiwalne

  • Księgowy ds. windykacji z obsługą kasową

    MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W KRUPSKIM MŁYNIE IM.OTTONA LIPKOWSKIEGO
    • Krupski Młyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie kasy; windykacja.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: Ekonomiczne
      • Inne wymagania: W przypadku wykształcenia średniego wymagany staż pracy 2 lata; mile widziane: doświadczenie w windykacji, znajomość programów Vulcan i Bestia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 810 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + wysługa lat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krupskim Młynie