Czy to Twoja firma?

Zdzisław Adamczewski P.P.U.H. PARTNER praca

Krotoszyn
Zdzisław Adamczewski P.P.U.H. PARTNER najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport serwis / montaż praca fizyczna

Oferty pracy Zdzisław Adamczewski P.P.U.H. PARTNER

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zdzisław Adamczewski P.P.U.H. PARTNER

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zdzisław Adamczewski P.P.U.H. PARTNER poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zdzisław Adamczewski P.P.U.H. PARTNER - oferty archiwalne

  • Monter instalacji fotowoltaicznej

    Zdzisław Adamczewski P.P.U.H. PARTNER
    • Krotoszyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykształcenie bez znaczenia, umiejętności dekarskie lub elektryczne, ale niekonieczne,
      prawo jazdy kat. B, motywacja do pracy, chęć uczenia się, chęć do zarabiania pieniędzy
      zgodny ze stanowiskiem
      oferta skierowana również dla obywateli Ukrainy
      uprawnienia elektryczne może zapewnić pracodawca i sfinansować jego koszty
      praca głównie powiat krotoszyński, sporadyczne cała Polska lub Niemcy (w delegacji pracodawca zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie)
      przy pracy w Niemczech premia extra

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: mile widziane umiejętności dekarskie lub elektryczne ale niekoniecze, chęć do pracy, motywacja do pracy, chęć do zarabiania pieniędzy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Formierz świec - pakowacz

    • Krotoszyn

      wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie mile widziane, chęć do pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
  • Elektryk - monter instalacji fotowoltaicznych

    • Krotoszyn

      wykształcenie - elektryk z uprawnieniami, doświadczenie wymagane, prawo jazdy kat. B, chęć do pracy i zarabiania pieniędzy oraz chęć dokształcania się i rozwijania.
      Ogólny zakres obowiązków: instalacje systemów fotowoltaicznych.
      Pracodawca oferuje szkolenia bezpłatne, samochód służbowy, laptop, telefon. Płatne nadgodziny.
      Praca na terenie powiatu krotoszyńskiego.
      Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie, wymagane uprawnienia, chęć do pracy i zarabiania pieniędzy oraz chęć dokształcania się i rozwijania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 966 PLN
      • Opis wynagrodzenia: NETTO 5.000,00 zł + premia

Pracodawcy w Krotoszynie