Czy to Twoja firma?

Feniks Spółka z o.o. praca

Krosno
Feniks Spółka z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy Feniks Spółka z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Feniks Spółka z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Feniks Spółka z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Feniks Spółka z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. handlu międzynarodowego

    Feniks Spółka z o.o.
    • Krosno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - profesjonalna obsługa klienta w jęz. polskim i angielskim lub niemieckim oraz doradztwo produktowe,
      - obsługa zamówień i reklamacji,
      - uaktualnianie ofert sprzedażowych zgodnie ze standardami firmy, dbanie o poprawność dokumentów sprzedażowych i ich obieg,
      - koordynowanie działań marketingowych i sprzedażowych w przydzielonym obszarze,
      - reprezentowanie Spółki podczas wyjazdów służbowych, imprez targowych oraz konferencji
      - pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie warunków współpracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagana biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, umiejętności i chęci do pracy w zespole przy równoczesnej odpowiedzialności za indywidualny wynik, praktyczna wiedza z zakresu E-commerce będzie dodatkowo punktowana w procesie rekrutacyjnym. Firma oferuje stabilne zatrudnienie na podst. umowyo pracę, w dynamicznym środowisku, atmosfere otwartośći na wymianę dobrych praktyk oraz know-how, możliwość rozwoju w organizacji o międzynarodowym zasięgu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krośnie