Czy to Twoja firma?

STOWARZYSZENIE ROZWOJU MIASTA KROSNA POMOCNA DŁOŃ praca

Krosno

W sercu malowniczego Krosna, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, znajduje się nasze stowarzyszenie – "Pomocna Dłoń". Od 2011 roku jesteśmy nieodłączną częścią lokalnej społeczności, dostarczając nie tylko smakowite posiłki w ramach naszego kateringu, ale również tworząc miejsce, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie – od zakwaterowania po różnorodne formy edukacji i rekreacji.

Nasza oferta to mozaika usług, które łączą w sobie pasję do jakości i troskę o dobro naszych klientów. Specjalizujemy się w przygotowywaniu i dostarczaniu żywności, co czyni nas ekspertami w dziedzinie kateringu. Ale nasze usługi to nie tylko kulinaria. Oferujemy również zakwaterowanie, które zapewnia ciepło i komfort, a nasze soki, lody i pieczywo produkujemy z największą starannością, by zadowolić nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Rozumiemy, jak ważny jest rozwój i edukacja, dlatego w naszym portfolio znajdują się także pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęcia rekreacyjne. Dbamy o najmłodszych, oferując opiekę dzienną nad dziećmi, co daje rodzicom spokój umysłu i pewność, że ich pociechy są w dobrych rękach.

Jesteśmy dumni z zaufania, jakim nas obdarzono, o czym świadczy dofinansowanie na wsparcie zatrudnienia od Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej. To dla nas nie tylko wyróżnienie, ale również zobowiązanie do ciągłego doskonalenia i rozwijania naszych usług.

W "Pomocnej Dłoni" każdy dzień to nowa historia sukcesu, napisana dzięki zaangażowaniu, profesjonalizmowi i sercu, które wkładamy w to, co robimy. Zapraszamy do doświadczenia naszej gościnności i dołączenia do grona tych, którzy już teraz cieszą się tym, co najlepsze w Krośnie.

STOWARZYSZENIE ROZWOJU MIASTA KROSNA POMOCNA DŁOŃ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy STOWARZYSZENIE ROZWOJU MIASTA KROSNA POMOCNA DŁOŃ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STOWARZYSZENIE ROZWOJU MIASTA KROSNA POMOCNA DŁOŃ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa STOWARZYSZENIE ROZWOJU MIASTA KROSNA POMOCNA DŁOŃ

Siedziba główna

STOWARZYSZENIE ROZWOJU MIASTA KROSNA POMOCNA DŁOŃ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca STOWARZYSZENIE ROZWOJU MIASTA KROSNA POMOCNA DŁOŃ - oferty archiwalne

  • Kucharz

    STOWARZYSZENIE ROZWOJU MIASTA KROSNA POMOCNA DŁOŃ
    • Krosno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prezentacja potraw w formie bufetowej zgodna ze standardami firmy, przygotowywanie dań, racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat, dbanie o odpowiednią estetykę potraw, utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy, dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca - zaopatrzeniowiec (1/2 etatu)

    • Krosno
    • część etatu

      Dowóz posiłków, robienie zakupów, wyjazdy cateringowe, naprawy drobnych usterek na terenie pracy, dbanie o dobry stan techniczny powierzonego samochodu, dokonywanie lub zgłaszanie niezbędnych do wykonania napraw, kontrola stanów płynów (olej silnikowy, plyn chłodniczy itp.), dbanie o estetyczny wygląd samochodu używanego do pracy (konserwacja, mycie), informowanie przełożonych w przypadku wykrycia zagrożeń związanych z używanym samochodem.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
  • Kucharz (1/2 etatu)

    • Krosno

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

Pracodawcy w Krośnie