Dirks Service Krosno Spółka z o.o

Czy to Twoja firma?

Dirks Service Krosno Spółka z o.o praca

Żórawina

Jesteśmy Dirks Service Krosno Sp. z o.o., innowacyjną firmą logistyczną, która jest dumna z bycia częścią międzynarodowej grupy Dirks Group. Nasza historia zaczyna się w Wojkowicach, ale nasze działania rozciągają się daleko poza granice Polski. Specjalizujemy się w transporcie, magazynowaniu i dystrybucji towarów, zapewniając naszym klientom usługi na najwyższym poziomie dzięki połączeniu bogatego doświadczenia i nowoczesnych technologii.

Nasza nowoczesna hala magazynowa, która powstała w 2018 roku w Krośnie Odrzańskim, jest sercem naszej działalności. To tutaj ponad 400 naszych pracowników codziennie dba o to, aby każdy produkt został przyjęty, odpowiednio przechowany i dostarczony do klienta w perfekcyjnym stanie. Jesteśmy dumni, że nasze centrum logistyczne stanowi konkurencyjną przewagę i pozwala nam sprostać oczekiwaniom rynku.

Nie ograniczamy się jednak tylko do logistyki. Nasze usługi rozszerzają się również na handel hurtowy i detaliczny, naprawę pojazdów samochodowych oraz doradztwo w zakresie zarządzania nieruchomościami. Wszystko to robimy z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi naszym klientom.

Jako część Dirks Group, mamy stabilną pozycję na rynku europejskim, z ponad 3000 miejsc pracy w 17 magazynach rozsianych po całym kontynencie. Nasze zaangażowanie w rozwój i innowacje przynosi efekty – w 2022 roku odnotowaliśmy wzrost przychodów netto ze sprzedaży o 2,01%. To świadczy o naszej determinacji w dążeniu do ciągłego doskonalenia i zwiększania wartości dla naszych klientów.

W Dirks Service Krosno Sp. z o.o. wierzymy, że kluczem do sukcesu jest nie tylko zaawansowana logistyka, ale także ludzie, którzy tworzą naszą firmę. Dzięki nim każdego dnia możemy oferować usługi, które spełniają najwyższe standardy jakości i efektywności.

Zapraszamy do współpracy z nami – razem możemy osiągnąć więcej.

Dirks Service Krosno Spółka z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna logistyka / spedycja / transport produkcja / przemysł bhp / ochrona środowiska badania i rozwój

Oferty pracy Dirks Service Krosno Spółka z o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dirks Service Krosno Spółka z o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Owoce w pracy
  • Świeża kawa z ekspresu

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Dirks Service Krosno Spółka z o.o

Siedziba główna

Dirks Service Krosno Spółka z o.o poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Krosno Odrzańskie
  2. Bielsko-Biała
  3. Poznań
  4. Zielona Góra
  5. Dąbrowa Górnicza
  6. Wrocław
  7. Warszawa
  8. Ostrzeszów
  9. Swarzedz
  10. Szczecin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Dirks Service Krosno Spółka z o.o - oferty archiwalne

  • Technik Utrzymania Ruchu

    • Krosno Odrzańskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 100 zł / mies.

    • Technika Utrzymania Ruchu

      Zakres obowiązków

      • Prowadzenie konserwacji, przeglądów i bieżących napraw elektrycznych i mechanicznych maszyn i urządzeń technologicznych na produkcji i obiekcie. Usuwanie bieżących awarii;
      • Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzaniem napraw i konserwacji maszyn i eksploatacji maszyn i urządzeń;
      • Dbałość o utrzymanie w dobrym stanie techniczno – ruchowym maszyn produkcyjnych;
      • Dbanie o powierzone mienie (narzędzia i przyrządy pomiarowe);
      • Wykonywanie innych poleceń i zadań wynikających z pełnionej funkcji powierzonych przez przełożonego
      • Utrzymanie czystości na stanowiskach pracy oraz w warsztacie utrzymania ruchu;

      Wymagania

      • bardziej niż wykształcenie liczy się dla nas Twoje zamiłowanie do majsterkowania
      • poszukujemy tzw. ZŁOTYCH RĄCZEK, potrafiących naprawiać różne sprzęty od ręki
      • mile widziane osoby, które ukończyły szkołę o profilu mechaniczny (nie jest to jednak warunek konieczny)
      • oczekujemy dyspozycyjności do pracy w systemie dwu zmianowym
      • liczymy na zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedzialność i rzetelność
      • umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkolenia, kursy
      • dopłatę za dojazd do pracy z miejscowości oddalonych od Krosna Odrzańskiego - w kwocie 500 zł
      • pakiet socjalny

Pracodawcy w Żórawinie